Golf 5 2.0 dizel,me dogan,targa shqipare,i sapoa..

Shitet nga: golf 5 23 Gsh 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Lushnjë
Shes golf 5,viti dhjetor 2004,naft 2.0,perfekt,i sapoardh nga italia,158.000 km origjinal(te dokumentuara)ngjyre shum e vecant.me liber sherbimesh.makina eshte full options,sherbimet i jan ber ne itali,goma dhe disqe te reja.makina esht me targa shqiptare,siguracion,taksa te paguara.makina eshte ne gjendje te shkelqyer.cmimi pak i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim