Ford Express -05

Shitet nga: mondi 24 Nën 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Express
foristrad ford maverichk/ prodhim amerikan sedilje lekur e zeze.me bordura inoxi para dhe anash.letrat te gjitha te paguara.sensor parkimi vitit 2005,full extra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim