Ford Focus 1.8 TDI -02

Shitet nga: ford 30 Qer 02:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Lushnjë
Shitet Ford Focus. Viti 2002 .Motorri 1.8 naft.TDI. me injator te thjesht . Ngjyra e bardhe. Taksa dhe sig te paguara. Makina eshte e mirembajtur dhe shitet per arsye mosperdorimi. Per kedo qe eshte i interesuar e, e gatshme te kontrollohet ku te deshironi. cmimi : 2300 euro . Num, kontakti : 0694442347.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim