Fiat Stilo 05

Shitet nga: trafik myzeqari 16 Nën 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Stilo
She's fiat stilo ne gjendje te perkryer shum I mbajtur dhe shum ekonomik me dekumenta te sapo prera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim