Fiat Punto 1.9 jtd -02

Shitet nga: punto 23 Nën 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Fiat Punto 1.9 jtd viti 2002 1800 euro por i diskutueshem okazion i vertete . Makima ka te.gjithe xhamat elektrik e kam sjell nga italia para nje viti me letra dhe targa AA ne gjendje shume te mire me goma dhe disqe te reja motorri 1.9 shume ekonomik
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim