Fiat Brava dizel -92

Shitet nga: gesard 08 Tet 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Shesim makina t cdo lloj marke dhe viti ...mjafton qe ju t porositni n nr e kontaktit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim