BMW 320d -05

Shitet nga: Ardit 20 Sht 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Makina eshte ne gjendje shum te mir,me tapiceri pelle dakota ngjyr kafe e bukur,feneret ksenon,radio cd me touch screen,DVD,navigator per europen me cd origjinal,disqe alumini 17,ka te instaluar centralin me pult qe e fik dhe e ndez vet me dy koh fuqie te ndryshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim