Audi A6 1.9 nafte

Shitet nga: Erdit 04 Jan 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Audi A6 1.9nafte viti 2000,manual ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorike.Cmimi 3000 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim