Audi S4 benzin -04

Shitet nga: fjoraldo 11 Nën 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Lushnjë
okazion ! shitet Audi S4 vit prodhim i 2004 .... motorr 1.8 benzin .... te gjitha sherbimet e kryera... makina ndodhet ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike ... makines sapo i jane nderruar amortizatoret i ka te rinje ... me pak fjal makina eshte e perkryer .. per me shume info kontaktoni ne nr e cel: 0698929748
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim