ALFA ROMEO 159 2.4 JTD -07

Shitet nga: klaudio 11 Pri 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 300 EUR   6 500 EUR

Komuna: Lushnjë
MAKINA ESHT ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT ESHT FULL OPTION Alfa romeo
159 2.4 diesel
4 porta
Kompjuter bordi
komanda ne timon
sport line

Etj
ne gjendje te perkryer motorrike xhenerike dhe vizuale
gati per cdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim