Volkswagen/VW Tiguan Dizel -09

Shitet nga: riza 27 Sht 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Shitet/ndrrohet Volsvagen Tiguan 2.0 Naft viti i prodhimit 2009 me 130.000 km origjinale.makines sapo i jan ber te gjitha sherbimet dhe esht ne nje gjendje te shkelqyer.kambio manuale me 6 marshe.cmimi 16.000 euro me dogan.nderrohet vetem me makin tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim