Toyota Hillux -06

Shitet nga: eduart shehu 31 Maj 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Automjeti eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike.e ka perdorur vetem nje perso
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim