zetor me agregate te ndryshme

Shitet nga: amarildo 13 Gsh 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Makina : Traktorë
shitet zetor me agregate te ndryshme .. frez pluk disk korrje rimorkio pomp uji 4 polshe ... me gjith zetorin shitet e nje korrse bari .... mjeti eshte ne gjendje pune si dhe agregatet perkatese ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim