shitet

Shitet nga: lami 15 Nën 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Makina : Traktorë
shes traktor masej ferguson 577 viti prodhimit 1988 . 77 kuaj fuqi ka dy plugje nje korse bri me disk 1,65 cm ka dhe nje pomp sperkatese 10 m gjersi . ne gjendje shum te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim