Zitor internacional

Shitet nga: muci 16 Krr 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Makina : Traktorë
zitor internacional 90kw ne gjendje shum te mir.goma te 4te reja kemi frez plug3 plug 2martinel dhe plug viash.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim