Zetore Fiat

Shitet nga: Fredi 07 Qer 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

650 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Makina : Traktorë
zetore Fiat 45 Kuaj Fuqi
dhe nje disk bari 1.65 marka PZ
cmimi 650.000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim