Zetor mekormik 80 kuaj fuqi

Shitet nga: LILI 01 Tet 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

19 500 EUR

Komuna: Lushnjë
Makina : Traktorë
shitet zetore marka mekormik 80 kuaj fuqi, dopio diferenzial.
viti i prdhimit 2013, ore pune 0, i perdorur vetem per ekspozite dhe panaire.
per info tel, 0697329636, ose 0039/3281850868.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim