Zetor fiat 640

Shitet nga: fatmir 13 Mar 07:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Makina : Traktorë
Shes traktor tip fiat640 dy deferencialsh me goma te reja dhe ne gjendje te mir pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim