Zetor

Shitet nga: Alban 19 Nën 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Makina : Traktorë
Shes zetor cek 7045 ne gjendje.te mir pune zetori ka plug tresh .frez .dhe rimorkjo te ineresuarit te kontaktojn ne nr 0675310536
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim