Zetor ,freza dhe plugje

Shitet nga: berti 24 Sht 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Makina : Traktorë
shiten zetore ,freza dhe plugje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim