Traktor Lamborghini

Shitet nga: Fati 24 Pri 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 900 EUR

Komuna: Lushnjë
Makina : Traktorë
Shes traktor lamborghini ,

Formula Lamborghini Limited 135
Ka 135 kuaj Fuqi, Kondicioner Klima, viti i Prodhimit 1998.

Ne gjendje shume te mire pune,I ardhur nga Belgjika.
Te 4 gomat i ka te reja
plug 4 veshesh rrotullues. dhe freze
ne kete link do te shikoni nje fragment te shkuter

https://www.youtube.com/watch?v=EmKzRPrOjFc&feature=youtu.be

Te interesuarit te kontaktojn
0693505579
Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim