Traktor Ford 7600

Shitet nga: Agron 15 Nën 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Makina : Traktorë
Shes traktorin Ford 7600 me 90 kuaj fuqi..Eshte ne gjendje pune dhe po ben 1 vite qe ka ardhur nga Italia...Ketu nuk eshte perdorur shume por vetem tek tokat e mia..Shitet bashke me plug origjinal MARTINELI italian 3 vesh me skrapello dhe me rimorkjo me sponde alumini..Rimorkjo eshte e gjat 3.10m dhe e gjer 2.20m.Shite per arsye mosperdorimi..per me teper kontaktoni 0682315297 ose 0685460089....shikojeni edhe ne Youtube punimin http://youtu.be/_KEfyRSqdGY https://www.youtube.com/watch?v=_KEfyRSqdGY
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim