N.T.P Lindi-1TRAKTORA TE LLOJEVE DHE MADHESIVE T..

Shitet nga: N.T.P LINDI-1 02 Jan 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Makina : Traktorë
N.P.T Lindi-1

BEJM SHITJEN E MJETEVE BUJQESORE NE KOSOV DHE NE ZVICERR

TRAKTORA TE LLOJEVE TE NDRYSHME DHE TE GJITHA MJETET BUJQESORE

VETEM TE N.P.T Lindi-1


N.T.P LINDI-1
LANDOVIC-PRIZREN
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim