Mitsubishi 2201 DT

Shitet nga: liku 29 Sht 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

950 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Makina : Traktorë
Shitet zetor Mitsubishi 30 kv 4x4 i përshtatshëm për çdo lloj
pune me agregate frez,mbjellse misri dhe gruri,korrese bari disk
mjeti në gjendje te mir motorrike dhe xhenerike
mundësi shitje korresja dhe makina mbjellse veç e veç.sipas marveshjes nr tl.0685496699 dhe 00306984008039
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim