Masay feguso modeli 275

Shitet nga: ndricim2010@hotmail.it 24 Gsh 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Makina : Traktorë
jam njè privat shes kètè zitor se mè duhet zitor mè i math zitori èsht perfekt ka ngarkus pèrpara dhe pluk gati pèr cdo pun nè qoft se je i interesuar mos humb koh 0682880153 00393921757382
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim