LANDINI 8860 VITI 2002 90KF

Shitet nga: shpetim bali 10 Nën 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Makina : Traktorë
TRAKTORI ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE PER SHKAK TE PERDORIMIT TE PAKET DHE MIREMBAJTJES. TRAKTORI KA KETO AGREGATE: -FREZE MASCHIO ITALIANE 220 CM;
-PLUG ME 3 KORPSE NARDI ITALIAN;
-LIDHESE BARI AMA ITALIANE. AGREGATET JANE NE GJENDJE SHUME TE MIRE.
SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI PER ARSYE EMIGRACIONI.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim