Fiatagri 100 kuaj fuqi

Shitet nga: brilant 23 Nën 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 LEK

Komuna: Lushnjë
Makina : Traktorë
shes zetorin fiatagri 100 kuaj fuqi per arsye emigracioni zetori esht ne qendje shum te mir 5 muaj esht qe esht bler por nuk ka kush e perdor esht me plug tresh dhe frez dhe keto jan te cmimi te interesuarit te kontaktoijn ne numrin e tel 0685444361
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim