Fiat 70 66 Frutetto

Shitet nga: juri sollaku 12 Nën 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 500 LEK

Komuna: Lushnjë
Makina : Traktorë
Shes traktorin Fiat 70kf ne gjendje te mire pune..traktorin e kam sjellur nga italia dhe nuk eshte perdorur ne shqiperi..eshte i vitit 1996..per me teper kontaktoni 0685460089 ose 0682315297..shiheni edhe ne pune https://youtu.be/J4Yd7C6moqc
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim