Fiat 300

Shitet nga: Festim 31 Gsh 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Lushnjë
Makina : Traktorë
Shes traktor Fiat 300 ne gjendje shume te mire pune, ne gjendje shume te mire mekanike dhe xhenerike, traktori shitet me diske per korrje bari ose pa diske
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim