Automjeti (zetore) FORD 5000 me gjendje te mire..

Shitet nga: ARBER TATA 02 Krr 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 950 EUR

Komuna: Lushnjë
Makina : Traktorë
75-80 kuajfuqi, plug 3 dhe frez.Motorr arke

Automjeti ne gjendje te mire pune.
Shitet per arsye emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim