Tuba Vaditje dhe Bilbila

Shitet nga: Bledar 11 Gsh 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

224 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Makina : Të tjera
Tuba Vaditje alumini 2.5 inch, 6 metroshe, 80 cope, te ardhur nga Greqia
bashke me 12 Bilbila dhe 1 Bek.
Cmimi 2800 lek per tub.
224.000 lek te reja ne total.
Kush i merr te gjitha, Bilbilat dhe Bekun do i kete falas.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim