Plugj Fostriti 3 vesh

Shitet nga: Riza Malko 07 Dhj 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   15 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Makina : Të tjera
Shitet plug fostriti 3 vesh ne gjendje te mir pune...eshte me skrapello dhe legena te reja pak i perdorur..cmimi eshte 1.5 miljon lek i padiskutushem...pres klient serioz
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim