MAKINERIA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER

Shitet nga: BESMIR 23 Tet 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lushnjë
Makina : Të tjera
MAKINERI MBJELLSE GRURI HEDH DHE PLE
MAKINERIA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER,ESHTE HIDRAULIKE 16 RRESHTA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim