Motofreza te ndryshme me nafte dhe benzine

Shitet nga: Enea Cakoni Dje 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Makina : Moto-kultivatorë
paisje bujqesore dhe pjes kembimi
freza korrese sharra mjelese lopesh
mulli bloje
pompa sperkatje
shkundese ulliri etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim