Makineri mbiellse gruri

Shitet nga: besmir 24 Tet 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Lushnjë
Makina : Makina lidhëse
makineri mbiellse gruri hedhe dhe pleun
mekineria eshte 16 rrieshtash,eshte hidraulike eshte ne gjendje te mir pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim