U SHIT FLM MERR JEP Mercedes-benz 17 22 -94

Shitet nga: ERJONI 05 Krr 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 800 EUR

Komuna: Lushnjë
Mercedes-Benz 1722. viti 1994 Vinxh 6 dalje hidraulike dhe 1 mekanike 22 metra, i sapoardhur nga Gjermania ne gjendje te shkelqyer pune xhenerike e mekanike, dogane e paguar. per me shume kontaktoni me ne 0682031288-0682014063

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim