U SHIT FORD TRANZIT 02

Shitet nga: ERJONI 26 Sht 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
KAMJOCIN FORD TRANZIT DOPJO GOM VET SHKARKUSE NE TE 3 ANET ME KARROCERI 320 *220 MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER SI MOTORRIKE DHE XHENERIKE 6 GOMA TE REJA ME LETRA TE PAGUARA DERI 2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim