U SHIT /// Kamion Mercedes Benc 25 31 me vinc A..

Shitet nga: ERJONI 16 Dhj 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Benz 25 31 i vitit 1993 me ATLAS me4 dalje.goma te reja dhe me jastek ajrin ,kamioni eshte ne gjendje te mire pune. per me shume kontaktoni me ne 0682014063-0696335999
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim