Volvo 420 10000 €

Shitet nga: Volvo 04 Dhj 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Volvo 420 vit 99 me goma te rea letra te paguara ne gjendie shum te mir. Kamioni esht ne pun....e shes per te mar modelin e ri te volvos
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim