Volvo 10000€

Shitet nga: 0692763885 29 Nën 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Volvo vit 99 me taksa te paguara goma te rea ne gjendie shum te mir cmimi 10000€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim