Scania 142 e viti 88 me rimorkio

Shitet nga: nertil 17 Nën 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 050 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamioni eshte ne gjendje perfekte okazion per pak dite
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim