Mercedes V220 dizel -00

Shitet nga: mandi 11 Dhj 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 000 LEK   5 500 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes Benz vito cdi viti 2000 pes porta kambio atomatike kondicioner. Dokumentacion i rregullt cmimi 5.500.000 lek cmimi diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim