Mercedes 914

Shitet nga: ladi 01 Maj 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 914
SHITET MERSEDES-BENZ 914 4X4 me kran copma 110 me 4 dalje hidraulike me radio kontrol me kemb hapje hidraulike (i ri zero ore pune) vete skarkuse ne 3 anet me goma te reja ne giendie shum te mire........ makina mund te perdoret pere pastrimin e rugve nga Debora........Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim