MAN 3 diferenciale. dhe 3 akse

Shitet nga: Arqile 18 Nën 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Shes MAN 3 diferencial. 3 akse. Kamioni eshte ne gjendje shume te mire ka kamio të avancuar me 10 marshe
edhe është shume i fuqishëm për çdo lloj tereni. Kamioni eshte vet shkarkues dhe ka te gjitha Gomat e reja kamioni aktualisht është ne pune. Çmimi 9000€ i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim