Furgon tip Mecedez Benz 410 -95

Shitet nga: Bashkim Dervishi 29 Sht 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Furgon tip Mecedez Benz 410 viti 1995,me dokumenta te rregullta, siguracion dhe kualidim deri ne gusht 2015.ka tre muaj i ardhur nga greqia.

+355685205893 - +355682910163
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim