Skafe , Gomone , dhe Varka peshkimi

Shitet nga: Alumil A&D Kercuku 07 Maj 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Makina : Të tjera
Skafe te rinje me dhe pa motor.
Skafe te perdorur me dhe pa motor.
Varka peshkimi te ndryshme.
Motora te xhdolloj fuqie .
Gomone me alumin me dyshek me plastike .

Kemi dhe shume skafe te tjer varet nga modeli dhe fuqi motorrike qe ju kerkoni....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim