ap.ne GOLEM shitet ose nderrohet okazion

Shitet nga: d 14 Nën 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Librazhd
shitet ap.ne Golem 1+1 kati i trete rezidence e rrethuar

me hyrje dhe ballkon me pamje nga deti me parkim

e mobiliuar me gjithcka ,me certefikate pronesie

100 mt nga rera e detit

ngjitur me miami beach ne Golem

shitet ose nderrohet me ambient bisnesi ose ap, ne Tirane

kundrejt diferennces ne varesi te ambientit tuaj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim