Apartament prej 115 m2 ne Librazhd

Shitet nga: Nebi Vasku 23 Krr 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Librazhd
Shiten hyrje Sallon Kuzhine + 2 dhoma gjumi + garazh.. Me siperfaqe 90 m katror dhe 115 m katror.. Cdo kat ka vetem nje hyrje.. Pervec garazhit ka edhe vend parkimi falas brenda avllise... Cdo punim nga themeli deri ne perfundim eshte bere me cilesi bashkekohore.. Cdo hyrje ka ballkon shume te bollshem dhe te bukur.. Ambienti i brenda avllise pervec parkimit ka edhe vend per te pushuar me nje lulishte shume te bukur.... Lenda e pare e perdorur ne ndertim jane te gjitha perendimore... Arkitekti dhe Inxhinieri qe ka bere projektin dhe ndjekur punimet eshte me pervoje te madhe pune jashte Shqiperise... Te gjitha punimet e bera jane te kryera nga mjeshtra me pervoje te madhe jashte vendit.... Cmimi eshte shume i arsyeshem dhe marreveshje..... Per me shume kontaktoni ne numrin e cel.......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim