Veshje popullore tradicionale

Shitet nga: dritani 23 Sht 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Librazhd
Prodhimet : Për femra
veshje popullore tradicionale per femra shum te bukura te punuar me dore sic i shifni dhe ne foto.bejme me porosi dhe jelek me flamure per djem dhe per vajza per te gjitha moshat
te interesuarit te na kontaktojne ne nr 0688422308
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim