BILARDO ITALIANE

Shitet nga: albani 06 Dhj 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 LEK

Komuna: Librazhd
Pajisje : Sport me top
Bilardo e mir italiana shitet per arsye mor perdorimi eshte ne gjendje te mir dhe eshte me xhitona dhe me (20 lekshe) mud ta perdorni si te doni eshte me 5 steka te rregullta dhe me gure shum te mir shum te mbajtu per me teper shikoni fotot.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim